Nábor nových členů

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

 

JUDO BYLO ORGANIZACÍ UNESCO DOPORUČENO JAKO NEJVHODNĚJŠÍ SPORT PRO DĚTI

 

  • BABY JUDO - je všestranná příprava dětí ve věku 4 - 6 let, zaměřená na úpolové sporty. Věnujeme se rozvoji síly, rychlosti, obratnosti a vytrvalosti dětí zejména formou zábavných cvičení, her a soutěží. Baby judo je vhodné pro všechny chlapce i děvčata. Tréninky jsou koncipovány tak,  aby se děti mohli zapojit kdykoliv v průběhu roku, takže znáte-li adepta ve věku 4 -6 let přiveďte ho, určitě se mu u nás bude líbit.  
  • CENA - 600,- Kč / pololetí
  • PŘÍPRAVKA - do přípravky se můžou přihlásit všechny děti od šesti let. Děti se zde naučí základní dovednosti z gymnastiky, dále judistické metody padání nezbytné pro další trénování juda. Začíná se od základních technik, jak v postoji, tak na zemi, na které se postupně navazuje. Judo je vhodné pro všechny děti a díky němu se jim zvýší nejen fyzická zdatnost, ale naučí se poslušnosti a disciplíně. Pokud se Vašim  dětem JUDO zalíbí, mohou pokračovat v klubu SK JUDO Nový Bor a pravidelně se zúčastňovat turnajů v tuzemsku i zahraničí.
  • CENA: 1000,- Kč / pololetí
  • BABY JUDO SPADÁ POD DDM NOVÝ BOR
  •  ODDÍL JUDO - do klubu SK JUDO se můžou přihlásit všechny děti, kterým se líbí JUDO natolik, že se tomuto sportu chtějí věnovat na závodní úrovni.  Pravidelně se účastníme oblastních, celostátních a mezinárodních soutěží, na kterých si děti ověřují své zkušenosti a dovednosti a získávají  také další motivaci. Zkušenější závodníci soutěží na Přeborech a Mistrovstvích České republiky a Velkých cenách s mezinárodní účastí.  Pro děti jsou také připraveny společné oddílové mikulášské, nebo vánoční besídky, mezioddílové závody a společná vystoupení pro rodiče a příznivce juda. Každoročně v rámci přípravy mladých nadějných judistů a judistek se uskutečňuje letní judo camp.
  • CENA - 1500,- Kč / pololetí

                                        

KDE NÁS NAJDETE???

ul. Husova (vchod do dvora, naproti cukrárně Michaela)

 

Informace: 737230994